چارت سازمانی

خط مشی موسسه

بدیهی است هر موسسه برای رسیدن به اهداف کلان خویش،با طراحی و ترسیم نقشه راه و همچنین جلوگیری از  انحراف از مسیر اصلی ، اهدافی را به عنوان اصول و خط مشی برای آینده کاری خود تبیین می نماید و در ادامه تلاش خواهد کرد با رویکردی عمل گرایانه و منطبق بر نتایج مطلوب بدنبال استمرار و پایداری سیستماتیک آن باشد.
بر همین باور، موسسه خیریه باب الحوائج شش ماهه علیه السلام با توکل و استعانت از درگاه خداوند متعال، توسل به پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد(ص) و ائمه معصومین علیهم سلام ، فعالیت های غیر سیاسی ،غیر انتفاعی و غیر دولتی خود را  در راستای کمک به مسائل فرهنگی و مالی نیازمندان با رعایت کامل قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد .

این موسسه با  تلاش در جهت توسعه و ارتقا کمی و کیفی خدمات به  نیازمندان سعی در ترویج فرهنگ مشارکت های مردمی در امور خیرخواهانه را دارد .که در این زمینه با  فراهم نمودن زمینه مشارکت اقشار مختلف در امور خیرخواهانه از جمله همایش خیرین و .... با عزم و توانی مضاعف به دنبال نقش آفرینی موثر در ایجاد و بهبود شرایط زندگی برای خانواده های نیازمند واقعی و گروه های آسیب دیده و یا در معرض آسیب از پدیده های اجتماعی در شهر مشهد وحومه خواهد بود.

معرفی و تاریخچه

موسسه خیریه باب الحوائج شش ماهه علیه السلام با شماره ثبت ۵۲۷۴ و شماره پروانه ۵۹۹۲/۱/۳۸۵۳ از فرمانداری مشهد ، فعالیت می کند. موسسه خیریه باب الحوائج شش ماهه علیه السلام دارای بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت در حوزه حمایت از افراد و خانواده های نیازمند می باشد؛ و تاکنون توانسته است به حدود ۳۰۰پرونده با جمعیت بیش از ۱۰۰۰ نفر خدمات جامع حمایتی و معیشتی ارائه نماید. این خدمات شامل پرداخت مستمری، تامین هزینه های خرید و اجاره مسکن، تهیه جهیزیه، پرداخت وام و … به مددجویان تحت حمایت می شود.

دفتر مرکزی موسسه خیریه باب الحوائج شش ماهه علیه السلام در حال حاضر در شهر مشهد،خیابان آیت الله عبادی،عبادی ۶۵ بعد از چهارراه دوم پلاک ۱۲۵ طبقه دوم  واقع شده است.